POMOCNICI.cz - poskytujeme řemeslné a pomocné práce dle Vašich potřeb v oborech čalouník, malíř, nábytkář, sádrokartony, tapetář, zámečník, elektrikář, montážník, krejčí, obkladač, stěhování, topení, vytápění, zedník, uklízeč, pomocník k ruce, hodinový manžel a další...

Obchodní zástupce

Pro projekt POMOCNICI.cz hledáme aktivní lidi s chutí tvrdě pracovat.

Požadujeme:

  • obchodního ducha
  • výhodou je znalost stavebního prostředí
  • dobré komunikační schopnosti
  • aktivitu, samostatnost, kreativitu, spolehlivost
  • práce na PC, Mail, Office, Internet

Náplň práce:

  • rozvoj obchodních aktivit
  • aktivní vyhledávání nových příležitostí
  • jednání s klienty
  • uzavírání smluvních vztahů
  • systematická péče o zákazníky

Nabízíme:

  • těžkou, ale dobře ohodnocenou práci v závislosti na výsledcích
  • zázemí silné a perspektivní společnosti
  • slušné jednání
  • příjemný kolektiv
  • služební telefon
  • možnost osobního růstu
  • práce na ŽL

Registrace uchazeče

Personální oddělení: nabor@pomocnici.cz, telefon: 773 337 301

[Logoznak Pomocnici.cz]