POMOCNICI.cz - poskytujeme řemeslné a pomocné práce dle Vašich potřeb v oborech čalouník, malíř, nábytkář, sádrokartony, tapetář, zámečník, elektrikář, montážník, krejčí, obkladač, stěhování, topení, vytápění, zedník, uklízeč, pomocník k ruce, hodinový manžel a další...

Elektrikáři

 

 

Nejdou Vám zásuvky? Nesvítí světla, i když jste vyměnili všechny žárovky a pojistky? Potřebujete přemístit zásuvku nebo lustr?

Tak jste tu správně!

Tým našich elektrikářů má bohaté zkušenosti. Pracují kvalitně a rychle, jsou bezúhonní, mají slušné vystupování a jsou ochotni Vám odborně poradit na základě svých bohatých zkušeností.

Jsme připraveni rychle zasáhnout při akutních problémech s elektroinstalací v domácnostech. Zajistíme opravy, údržbu a revize elektroinstalace, opravy zásuvek, jističů, instalace svítidel, podlahových topení, připojení elektrospotřebičů a řadu dalších prací.

Pro větší klienty zajistíme veškeré elektroinstalační práce a to i velkého rozsahu, rozvody TV a PC sítí v budovách, instalace osvětlení interiérů budov a venkovního osvětlení.

Můžete se na nás samozřejmě obrátit s jakoukoli drobností, protože naši elektrikáři si dovedou hravě poradit s každým problémem!

Za dobu naší existence jsme pomohli mnoha zákazníkům, kteří se k nám, doufáme, rádi opakovaně vracejí. Naší prioritou je kvalita a bezúhonnost našich servisních techniků a spokojenost zákazníků.

Bez elektřiny si většina z nás již vůbec nedovede svůj život představit. Proto když se stane nějaká nehoda, okamžitě musíte najít, který schopný elektrikář či elektrikáři Vám pomohou problém vyřešit. Není ve Vašem okolí elektrikář, který poskytuje elektrikářské práce kvalitně a za nízkou cenu? Obraťte se na naši firmu!

Naši elektrikáři mají bohaté zkušenosti, což je zárukou kvality práce! Každý elektrikář má všechny potřebné zkoušky dle zákona.

 

 

Zpět

 
[Logoznak Pomocnici.cz]

Copyright © 2010 PAPA.cz | POMOCNICI.cz | info@pomocnici.cz | Tel.: +420 222 964 354