POMOCNICI.cz - poskytujeme řemeslné a pomocné práce dle Vašich potřeb v oborech čalouník, malíř, nábytkář, sádrokartony, tapetář, zámečník, elektrikář, montážník, krejčí, obkladač, stěhování, topení, vytápění, zedník, uklízeč, pomocník k ruce, hodinový manžel a další...

Hodinový manžel - údržbář

 

 

Potřebujete opravit kapající kohoutky, vymalovat komoru, položit nový koberec, přilepit dlaždičku, nastavit TV nebo natřít futra? Netrapte se a zavolejte našeho hodinového manžela. Veškeré opravy a drobné řemeslné práce zvládne náš hodinový manžel rychle, kvalitně a bez zbytečných řečí.

Nechcete si po večerech hrát na domácího kutila? Zavolejte POMOCNÍky a buďte bez starostí!

Nabízíme profesionální služby hodinového manžela v Praze a okolí. Hodinový manžel je zručný řemeslník, který zvládá práce z několika různých oborů. Hodinového manžela nejvíce využívají lidé, kteří mají na opravy a údržbu domácnosti a zahrady málo času, nechce se jim do nich, nebo jim zkrátka nerozumí. S námi pro vás bude pracovat pilný a zkušený řemeslník, který své práci opravdu rozumí a dělá ji dobře, nepije, nekouří a jezdí včas!

Neztrácejte čas a nervy na únavných a nepříjemných opravách rozbitých vypínačů a vrzajících postelí. Zavolejte nás a nechte našeho hodinového manžela vše vyřešit za vás!

Pokud potřebujete pro jakoukoliv opravu a práci v domácnosti nebo zahradě hodinového manžela, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme!

Pokud by práce měla být většího rozsahu zavolá náš hodinový manžel specialistu s přesnými požadavkami, připraví zázemí, zaměří a předá kolegovi specialistovi veškeré potřebné informace a tím mu ušetří čas a Vám peníze.

Poskytujeme Vám i pravidelnou údržbu Vaší domácnosti za velice zajímavých cenových podmínek. Je jen na Vás kolik práce nám svěříte.

 

 

Zpět

 
[Logoznak Pomocnici.cz]

Copyright © 2010 PAPA.cz | POMOCNICI.cz | info@pomocnici.cz | Tel.: +420 222 964 354