POMOCNICI.cz - poskytujeme řemeslné a pomocné práce dle Vašich potřeb v oborech čalouník, malíř, nábytkář, sádrokartony, tapetář, zámečník, elektrikář, montážník, krejčí, obkladač, stěhování, topení, vytápění, zedník, uklízeč, pomocník k ruce, hodinový manžel a další...

Malíři

 

 

Zabýváme se oborem malování a nátěry všeho druhu a rozsahu již od roku 1999. Naši malíři a natěrači nabízí kvalitní malování pokojů, přičemž důsledně dodržují termín realizace malování, technologické postupy a hlavně čistotu při malování pokojů a nátěrech.

Každý Váš požadavek na malování a nátěry zpracujeme a obratem doručíme nezávaznou cenovou nabídku zcela zdarma. Neodmítneme vás ani s drobným malováním. Před zahájením malování Vám poskytneme nezávazné poradenství o dostupných technikách malovaní a natěračství. Pomůžeme vám s volbou vhodných malířských a lakýrnických materiálů a odstínů barev dle vzorníků všech cenových relací.

 

Nabízíme vám možnost provádět malování pokojů a nátěrů i o víkendech a v nočních hodinách, tak abychom vás co nejméně omezili.

 

Snažíme se zrealizovat vaše přání a představy k plné spokojenosti. Jediným naším kritériem je bezvadně předané dílo. Patřičnou pozornost věnujeme přípravě povrchu, tak aby jste získali skutečně precizní dílo.

 

Těšíme se že budeme moci splnit právě vaše přání

 

 

Zpět

 
[Logoznak Pomocnici.cz]

Copyright © 2010 PAPA.cz | POMOCNICI.cz | info@pomocnici.cz | Tel.: +420 222 964 354