POMOCNICI.cz - poskytujeme řemeslné a pomocné práce dle Vašich potřeb v oborech čalouník, malíř, nábytkář, sádrokartony, tapetář, zámečník, elektrikář, montážník, krejčí, obkladač, stěhování, topení, vytápění, zedník, uklízeč, pomocník k ruce, hodinový manžel a další...

Obkladači

 

 

Obkládání je naším posláním, obkládáme již 10 let a za tu dobu naši obkladači obložili spoustu povrchů. Obklad jsou naším každodenním chlebem a tak si troufáme tvrdit, že jsme schopni vám pomoci při volbě vhodných obkladů právě pro váš prostor. Zakázky realizujeme maximálně precizně tak abychom využili maximálních užitných vlastností obkladů a dlažeb. Při obkládání nepodceňujeme zejména přípravu a to ať již přípravu grafickou resp. designovou tak ani přípravu podkladů (podlah a stěn) pro ideální aplikaci obkladů a dlažeb.
Netvrdíme fámy o naší neomylnosti a za svou prací si stojíme. Pokud se vyskytne byť sebemenší vada jsme připraveni naši chybu napravit, abyste ze svých obkladů a dlažeb měli tu pravou radost a těšilo vás její každodenní užívání.

 

Snažíme se zrealizovat vaše obkládací přání a představy k plné spokojenosti. Jediným naším kritériem je bezvadně předané obložené dílo.

 

Těšíme se, že budeme moci splnit právě vaše obkladačské přání

 

 

Zpět

 
[Logoznak Pomocnici.cz]

Copyright © 2010 PAPA.cz | POMOCNICI.cz | info@pomocnici.cz | Tel.: +420 222 964 354