POMOCNICI.cz - poskytujeme řemeslné a pomocné práce dle Vašich potřeb v oborech čalouník, malíř, nábytkář, sádrokartony, tapetář, zámečník, elektrikář, montážník, krejčí, obkladač, stěhování, topení, vytápění, zedník, uklízeč, pomocník k ruce, hodinový manžel a další...

Sádrokartonáři

 

 

Prasknul mi strop. Co s tím budu dělat? Zavolám POMOCNÍKŮM! Umí vše!

 

Výroba příček, podhledů, stěn, nebo snad obložení starých trámů, to je naše řemeslo, kterému se věnujeme denně v plném nasazení. Chcete-li si zvětšit užitnou plochu domu a na půdě je dost místa pro pokoje? Nebo težko proveditelné klenby na místech, kdy zedník nemá prostředky? Rovné plochy a staré viditelné trámy? Podkroví prosluněné střešními okny jak to vídáme v časopisech? To je naše práce. Rádi Vám navrhneme možné řešení a s Vaší představou a našim projektantem dokážeme skoro kouzla.

 

Můžete se na nás samozřejmě obrátit s jakoukoli drobností, protože naši sádrokartonáři si dovedou hravě poradit s každým problémem!

 

Zaručujeme nejlepší ceny a profesionální přístup!

 

Za dobu naší existence jsme pomohli mnoha zákazníkům, kteří se k nám, doufáme, rádi opakovaně vracejí. Naší prioritou je kvalita a bezúhonnost našich servisních techniků a spokojenost zákazníků.

 

 

Zpět

 
[Logoznak Pomocnici.cz]

Copyright © 2010 PAPA.cz | POMOCNICI.cz | info@pomocnici.cz | Tel.: +420 222 964 354