POMOCNICI.cz - poskytujeme řemeslné a pomocné práce dle Vašich potřeb v oborech čalouník, malíř, nábytkář, sádrokartony, tapetář, zámečník, elektrikář, montážník, krejčí, obkladač, stěhování, topení, vytápění, zedník, uklízeč, pomocník k ruce, hodinový manžel a další...

Autodoprava a Spedice

   

   

  Dodávky do 3,5t
  Naší nejstarší činností je doprava do 3,5 t. Ta nám dosud zůstala a zdokonalila se na úplné maximum. Nabízíme vám dopravu celovozy po celé evropské unii s počátkem realizace do dvou hodin od objednání. Každé zásilce věnujeme maximální pečlivost a osobní přístup. Rozlišujeme dvě základní služby – expres a ekonom. Úvodní rozdíl je v čase doručení zásilky. Zatímco při službě expres vyráží dodávka do 4 hodin od objednání, při službě ekonom proběhne plánování cesty a dodávka vyrazí v nejbližším možném termínu nejdéle však 72 hodin od objednání. Naše vize ke zdokonalení služeb je tento čas postupně minimalizovat. Je také trochu na štěstí a na naší expanzi skutečnost, že zásilka může být na místě ve srovnatelném čese se službou expres. Čím více bude spokojených zákazníků tím lepší budou naše služby. Již dnes se můžete spolehnout, že platí to co slíbíme. Většina zakázek je doručena do 48 hodin (po ČR) od objednání. Po EU pak většinou doručíme zakázku do 4 dnů garantujeme do 5 dnů.

  Kamiony a nákladní auta nad 3,5t
  Každý jednoho dne vyroste a potřebuje přepravovat náklady větších objemů, jsme na to připraveni. Nabízíme vám služby našich nákladních vozidel kdykoliv budete potřebovat. Disponujeme valníkovými, plachtovými, mrazícími a stěhovacími speciály. Zajišťujeme i všechny ostatní možnosti návěsů dle vašich potřeb: sklápěcí, cisternové, pro převoz kontejnerů, atd... Pokud na místech určení nedisponujete vhodnou nakládací technikou, zajistíme vám nakládku a vykládku zboží.

  Osobní přeprava
  Nejen pro firemní klientelu provozujeme přepravu jednotlivých osob a skupin.

  Zejména pravidelné přepravy osob pro firmy, individuální přepravy dle potřeb klienta a transfery z letiště.

  Zajišťujeme přepravu pro školy a sportovní kluby, naší specialitou jsou výlety škol a turistů po kulturních zajímavostech a okružní jízdy po Praze a ČR.

   

   

  Zpět

   
  [Logoznak Pomocnici.cz]

  Copyright © 2010 PAPA.cz | POMOCNICI.cz | info@pomocnici.cz | Tel.: +420 222 964 354